Gay Klub Brno

I homosexuálové se chtějí bavit a seznamovat! Jsou to obyčejní lidé stejně jako Vy! Kluby určené pro gaye jsou plné pohody, respektu a volné zábavy! Nemusí je nutně navštěvovat jen gayové, ale i heterosexuálové z touhy po dobrodružství.

Kluby pro gaye a lesbičky nabízejí spoustu kvalitní zábavy. Ta ale není v ničem výjimečná jako zábava heterosexuálů. I zde se setkáte s přáteli, společně popijete na baru, zatančíte si a popovídáte o tom, co jste zažili v práci či doma. Gay kluby rozhodně nejsou ušmudlané, netolerantní a sexistické, jak se možná domnívate - naopak! Žadné orgie zde nečekejte. Tyto kluby jsou totiž v dny svého otevření nacpané k prasknutí lidmi, kteří se chtějí bavit "mezi svými" - vkusně a spořádaně!!

Kdo je to Gay? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12212 (gejsa.cz#93)