Gay kluby a podniky

Čím dál více se v Čechách rozšiřují bary, které jsou zejména určeny gayům a lesbičkám. Pojďme se podívat na specifikaci gay klubů. Co můžete očekávat a jaké prostředí je pro tyto kluby typické? Možná sami podlehnete pokušení a některý z nich navštívíte...

## Gay kluby a podniky

Je až neuvěřitelné s jakou rychlostí se v České republice rozšířily kluby pro gaye a lesbičky. Nastupující generace přijímá homosexualitu daleko otevřeněji než generace předchozí, která měla a stále má mnoho předsudků vůči homosexualitě. Naštěstí je tato doba téměř u konce a jakákoli** sexuální orientace** je přijímána lépe než kdy předtím. Rádi bychom vás tímto článkem pozvali na některá místa, která jsou věnována právě příznivcům stejného pohlaví. Nejvíce barů a podniků naleznete samozřejmě v hlavním městě, pozadu však nezůstává ani Brno, Ostrava a další větší města. Pojďme se podívat na bližší specifikaci jednotlivých nejznámějších podniků.

Nejvíce gay klubů v Praze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12208 (gejsa.cz#71)