Ladies party

Pořádáte oslavu narozenin? Nebo se Vaše kamarádka vdává a Vy jí chcete zorganizovat netradiční rozlučku se svobodou? Možná jen potřebujete vypnout od všedních starostí o rodinu a zažít něco výjimečného. Navštivte ladies party. Vzpomínat budete dlouho.

Milé dámy, dáte mi jistě za pravdu, že i my ženy a dívky máme své dny. Tímto však není myšleno těch několik pravidelně se opakujících dní v měsíci, nýbrž okamžiky, kdy potřebujeme hodit naše všední starosti za hlavu. Každá z nás ví, jak osvěžující je vyrazit si pouze s kamarádkami a bavit se bez mužů. Užíváme si témata o chlapech, dětech, práci, kosmetice, zkrátka o čemkoliv, aniž bychom musely sledovat znuděné nebo pohoršené obličeje našich partnerů. My ženy se mezi sebou bavíme i o věcech, které by naši partneři raději nechali zavřené za dveřmi společných ložnic a bytů. Říkáme tomu dámská jízda. Ale jak vypadá skutečná** dámská jízda**?

Dámská jízda trochu jinak »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12209 (gejsa.cz#78)