Milenecký azyl Ostrava

Hledáte-li místo kde strávit romantické chvíle plné lásky, něžností a intimních hrátek, tak určitě neopomeňte Milenecký azyl Ostrava. Najdete zde vše, co si jen můžete přát, a přitom zcela diskrétně.

Místo pro lásku

Láska si nevybírá. Zamilujete se ani nevíte jak. Jenže ne vždy je láska vítaná a podporovaná. Někdy jde spíše o lásku tajnou až utajovanou. Taková láska je plná něžností, které musejí být skryty před okolním světem. Různé tajné a překvapující něžnosti, pohlazení, doteky, vzdušné polibky, i líbání tam, kde nikdo nechodí, příliš dlouho nevystačí. Láska si žádá stále více. Více něžností, více doteků, více milování. Jenže kam jít, když o lásce nesmí nikdo vědět? Nejvhodnějším místem pro utajovanou lásku je Milenecký azyl.

Milenecký azyl Ostrava »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12217 (gejsa.cz#305)