Orální sex

Jak mu to opravdu dobře udělat? Umíte správně a dokonale uspokojit svého partnera? S našimi osnovami dosáhnete partnerova orgasmu během chvilinky. A protějšek Vám bude opravdu vděčný.

Orální sex je sexuální aktivita, při které se používají ústa, jazyk apod. ke stimulování pohlavních orgánů. Orální sex často slouží jako sexuální předehra. Pro stimulaci mužského údu se také užívá označení felace nebo lidově " kouření ". Pro stimulaci ženských pohlavních orgánů, zejména klitorisu, se užívá názvu cunnilingus " lízání ". Během orálního sexu je podobně jako u pohlavního styku možnost se nakazit pohlavně přenosnými chorobami jako např. HIV, kapavkou, ale i syfilidou. Partner, který provádí aktivně orální sex, je přitom ve větším nebezpečí než ten pasivní. Dříve se orální sex řadil mezi bezpečný sex, v poslední době se začíná od tohoto zařazení upouštět, i když vědecká obec je stále rozpolcena v názoru.

Každý sex, A HLAVNĚ TEN ORÁLNÍ by měl začít pořádnou koupelí, nejlépe obou partnerů dohromady. Pokud máte malou vanu, kde se oba nevlezete, okoupejte si svého partnera sami. Zvláštní péči věnujme především genitáliím.

Felace »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12207 (gejsa.cz#69)