Podmínky a ceny ve swingers klubech

Už jste někdy byli na swingers párty? Láká vás vyzkoušet si ji? Pokud ano, je dobré vědět, jaké podmínky jsou po vás vyžadovány, pokud se takové párty chcete zúčastnit. Čtěte dále.

Máte rádi „volný“ sex? Experimentujete rádi v oblasti sexuálních hrátek? Chtěli by jste si vyzkoušet, jaké to je milovat se s více partnery, nebo dokonce s úplně cizími lidmi. Anebo chcete vidět, jak se milují jiní? Pak navštivte** swingers párty**. Abyste se mohli na swingers párty dostat a pořádně si ji užít, je dobré předem znát její podmínky. Pokud budete vědět co a jak, nebude vás čekat žádné nepříjemné překvapení, ale jen spousta žhavého** vzrušení a zábavy**.

Na swingers párty jedině s kondomem »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12216 (gejsa.cz#270)