Sex s výměnou

Sex s výměnou může být jednou z možností jak oživit dlouhodobý vztah. Ale ne každý bude snášet dobře pohled na svého partnera s jinou osobou. Proto je vhodné toto rozhodnutí pečlivě uvážit.

Vzrušení, nové zážitky, uspokojení zvědavosti, ale také** krach dlouhodobého vztahu**, to vše může přinést** výměna sexuálních partnerů** nebo také swingování. Výměna sexuálních partnerů nemusí být uskutečněna pouze na swingers party, ale také např. po vzájemné dohodě dvou párů u nich doma. Domluvená** výměna sexuálních partnerů** se svým způsobem rovná nevěře a tak se swingování může stát pro mnohé páry osudným.

Jaké jsou výhody výměny »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12215 (gejsa.cz#157)