Sex s výměnou

Sex s výměnou může být jednou z možností jak oživit dlouhodobý vztah. Ale ne každý bude snášet dobře pohled na svého partnera s jinou osobou. Proto je vhodné toto rozhodnutí pečlivě uvážit.

Jaké jsou nevýhody výměny

Nikdy nemůžete tušit, jaké pocity ve vás vyvolá přímý pohled na vašeho partnera s jinou osobou. Před samotnou výměnou si můžete říkat, že to určitě zvládnete a vlastně o nic nejde, ale pak můžete velice rychle změnit názor. Když už se pro výměnu rozhodnete, měli byste respektovat několik pravidel. Tyto pravidla platí jak pro návštěvu swingers párty, tak pro soukromou domluvenou akci u vás doma. Nikdo z páru nesmí být do této aktivity nucen. Nenechte se k výměně partnerů přemluvit jen kvůli tomu, abyste se zavděčili partnerovi. Před výměnou vám může pomoci sklenička alkoholu k odhození zábran, ale nic se nemá přehánět. Vždy používejte ochranu.

«« Jaké jsou výhody výměny Swingers kluby »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12215 (gejsa.cz#157)