Sex s výměnou

Sex s výměnou může být jednou z možností jak oživit dlouhodobý vztah. Ale ne každý bude snášet dobře pohled na svého partnera s jinou osobou. Proto je vhodné toto rozhodnutí pečlivě uvážit.

Swingers kluby

Pro swingers kluby platí několik zásadních pravidel. Kluby jsou přístupné pro samostatné ženy nebo páry. Během swingers párty může dojít k výměně partnerů. Velmi důležité je zde dodržovat zásady hygieny a chráněného sexu. Na swingers párty se nesmí objevit partnerské hádky, osoby podnapilé a osoby mladší 18 let. Také se na této párty nesmí fotit a natáčet.

«« Jaké jsou nevýhody výměny Swingers kluby a sex s výměnou »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12215 (gejsa.cz#157)