Sex s výměnou

Sex s výměnou může být jednou z možností jak oživit dlouhodobý vztah. Ale ne každý bude snášet dobře pohled na svého partnera s jinou osobou. Proto je vhodné toto rozhodnutí pečlivě uvážit.

Swingers kluby a sex s výměnou

Swingers párty jsou vhodné především pro páry, které mají harmonický vztah a vyrovnané povahy. V případě, že tomu tak není, mohou vzniknout ve vztahu ještě větší problémy. Výzkumy ukazují, že se swingers párty účastní nejčastěji lidé okolo 40 let se středoškolským nebo vysokoškolským vzděláním. Tito lidé mají často dobré příjmy a také společenské postavení. Důvod k návštěvám těchto párty bývá často touha po novém sexuálním zážitku. V případě, že jsou oba partneři schopni přistoupit na sex s výměnou, ale nechtějí navštívit swingers párty, mohou si podat inzerát na vyhledání párů, který bude mít stejné požadavky. Páry se mohou nejdříve setkat v restauraci. Při skleničce vína se odhodí mnohé zábrany a všichni zjistí, jestli si rozumí a výměna by mohla proběhnout bez problémů. Potom už záleží jen na všech zúčastněných, jestli budou chtít pokračovat v sexu s výměnou.

«« Swingers kluby Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12215 (gejsa.cz#157)