Swingers klub Praha

Díky swingers párty můžete se svým partnerem prožít neobyčejně silný erotický zážitek prostřednictvím dobrovolného a nezávazného sexu s určitou skupinou lidí. Swingers kluby probudí Vaše sexuální touhy a chtíč po neodolatené rozkoši...

Pokud přemýšlíte, jak se svým partnerem strávit volný večer a oba jste velkými fanoušky sexu, máme pro Vás skvělý nápad - navštivte swingers klub! Návštěva tohoto klubu pro Vás může znamenat celoživotní zážitek, avšak pro toto rozhodnutí je potřeba společného odsouhlasení. Důležitá je také Vaše povaha a charakter. Někomu může sex s více lidmi a sledování erotických orgií činit potíže. Každý** swingers klub** má svá speciální pravidla, která musí být dodržena již při vstupu do společnosti. Hlavním kritériem návštěv podobných akcí je bezesporu stoprocetní zdravotní stav všech návštěvníků.

Co je vlastně swingers párty? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12206 (gejsa.cz#64)