Swingers klub Praha

Díky swingers párty můžete se svým partnerem prožít neobyčejně silný erotický zážitek prostřednictvím dobrovolného a nezávazného sexu s určitou skupinou lidí. Swingers kluby probudí Vaše sexuální touhy a chtíč po neodolatené rozkoši...

Swingers kluby v Praze

Praha jako hlavní a největší město v ČR se samozřejmě může chlubit několika vyhlášenými swingers kluby, které jsou stále vysoce žádané a navštěvované. Internet nabízí přehled těch nejoblíbenějších swingers v centru Prahy i jejím okolí. Rozhodně některý z nich bude stát za vyzkoušení.

Stydíte se? To Vás rychle přejde!

Přicházíte na párty poprvé a po celém těle Vám naskakuje husí kůže. Jste nervózní, potíte se a nechápete svého partnera, který je zcela uvolněný a klidný?! Proč Vám připadá, že jen Vy jediná se tady stydíte podívat ostatním do očí? Při první návštěvě je toto běžné, nebojte se! Pokud se na párty dostanete opravdu poprvé, fungujete zde spíše jako pozorovatel, seznamujete se s novou situací, okoukáváte to, co je zde zcela běžné, ale Vy jste to doteď neznala! Sotva se Vám otevřou dveře swingers klubu, nejdříve ze všeho vyražte s partnerem k baru na panáka. Ten Vás posilní a dodá Vám potřebnou dávku odvahy. Celá párty začíná přibližně kolem** deváté hodiny večer**, ale rozjíždí se až po jedenácté. Konec si většinou určují sami návštěvníci. Celková návštěva** swingers párty** se počítá zhruba na čtyři hodiny.

Když se řekne "swingers"

...mnoho lidí si představí nekonečné orgie a plno propletených párů oddávajících se divokému sexu. Ve skutečnosti to tak možná i je! Lidé sem přicházejí opravdu za sexem, novými zkušenosti a hlavně vzrušujícími zážitky. Pro někoho však swingers párty představuje něco nechutného, nepochopitelného a odpudivého. Vše záleží na lidské povaze a odhodlání vyzkoušet něco nového! Swingers párty se mohou účastnit pouze lidé starší 18ti let. Pokud čekáte, že zde narazíte pouze na vysportované borce a dokonalé štíhlé modelky, jste na omylu! Párty je určená obyčejným lidem. Nejčastějšími návštěvníky bývají ženy a muži s věkem okolo čtyřiceti let.

Na swingers žárlivost nepatří!

Proč se vlastně vydat na** swingers párty?** V posteli Vám to s partnerem klape, milujete se....tak proč teda? Důvod je prostý - odvaha zkoušet nové věci! Život je krátký, musíme si ho užít! Rozhodnutí bývá mnohdy záludným oříškem zvlášť tehdy, přeje-li si tuto zkušenost zažít pouze jeden z partnerů. Pokud už přemluvíte ke swingers svého milého či milou, druhým krokem je uskutečnění! Toto také nemusí být zrovna jednoduché. Před první návštěvou klubu Vám může v hlavě probíhat cokoliv.** Do swingers** však rozhodně nepatří žárlivost, netolerance, obavy ze zklamání a chaos vlastních myšlenek!! Na swingers párty také určitě nečekejte nějaké hloubkové debaty mezi zúčastněnými nebo navazování nových citových vztahů. Co však můžete očekávat, je zejména experimentování, odvázanost, adrenalin, sexuální zážitky a zkušenosti, uvolnění a také mnoho zábavy.

«« Co je vlastně swingers párty? Pravidla swingers »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12206 (gejsa.cz#64)