Swingers párty

Zdál se vám někdy v noci sen, ve kterém jste prožil(a) to nejvíc vzrušující erotické dobrodružství, jaké si jen dokážete představit? A myslíte, že ve skutečnosti by se to nikdy stát nemohlo? Pak neznáte swingers párty.

Máte rádi sex? A ještě raději v sexu experimentujete? Přitahuje vás vše nové a nepoznané a zároveň máte dost odvahy na to, aby jste si zkusili například sex na veřejnosti, sex s úplně cizím člověkem nebo dokonce skupinové milování? Nebo by jste se rádi něčemu přiučili? Chcete vidět, jak to dělají jiní? Chcete se inspirovat? Pak je pro vás** swingers párty** jako dělaná. Ale ať už vás na swingers párty přivede nuda nebo zvědavost, rozhodně se máte na co těšit. Na jedno ale nesmíte zapomenout – swingers párty není nic pro stydlivé.

Co to znamená swingers párty?

Anglické slovo swing znamená houpat se nebo kývat se což už samo o sobě leccos napovídá. Slovo swingers pak v hovorové angličtině označuje páry, které si spolu navzájem vyměňují sexuální partnery. Z toho je vám už určitě jasné, že na swingers párty se vyráží za sexem.

První návštěva swingers párty

Pokud seberete odvahu a rozhodnete se vyrazit na swingers párty, pak vězte že se opravdu není čeho bát (tedy pokud se nechystáte na soukromou, nebo jinými slovy „bytovou“ swigers párty, kde vám nikdo za nic neručí a kde se může stát v podstatě cokoliv). Swingers kluby provozují lidé, kteří moc dobře vědí, jako nesou zodpovědnost. Z toho vyplývá, že vám rozhodně nehrozí, že se na vás vrhne skupina mužů (pokud jste žena) sotva vstoupíte dovnitř a všichni vás postupně znásilní. Na swingers párty budete dělat jen to na co budete mít chuť. Ovšem pokud najdete někoho, kdo bude mít chuť na to samé, protože i pro ostatní platí, že je nemůže nikdo k ničemu nutit.

Cockold z pohledu muže na www.magazinsex.cz.

Kondomy s sebou!

Rozhodně si s sebou nezapomeňte vzít kondom (pokud máte ovšem paměť děravou, taky se nic neděje. Dají nebo prodají vám ho na místě). Kondom je na správné swingers párty opravdu nezbytný. Pokud by ho po vás provozovatelé klubu nevyžadovali, pak se této** swingers párty** raději obloukem vyhněte. Jistě je vám jasné proč. Nikdy totiž nevíte, s kým se na swingers párty potkáte. S kým se tito lidé milovali před vámi. Z tohoto důvodu je důsledná ochrana před pohlavně přenosnými chorobami naprostou nutností.

Samotní muži na swingers párty nesmějí

Pokud se vydáte na** swingers párty** a jste osamělý muž, je téměř jisté, že vás dovnitř vůbec nepustí. Proč? Důvod je jasný. Sex bez závazků vyhledávají v mnohem větší míře muži než ženy. Kdyby tedy na swingers párty vpouštěli každého osamělého muže, vypadalo by to asi následovně: dvacet sexu chtivých mužů a mezi nimi jedna jediná žena.

Ženy jsou na swingers párty vítány

Pokud jste ovšem** osamělá žena**, platí pro vás pravý opak. Protože žen, které si chtějí jen tak bez závazku užít s cizím mužem nebo muži je jako šafránu, jsou osamělé ženy na swingers párty vítány s doslova otevřenou náručí. Vstup je pro ně často velmi levný nebo úplně zdarma. Občas se dokonce stává, že jim provozovatelé za návštěvu svého podniku zaplatí koktejly a večeři nebo jim vyplatí nějakou finanční částku.

Párům je vstup na swingers párty povolen

Pokud jste klasický heterosexuální pár, tedy muž a žena, pak nebudete mít se vstupem na swingers párty žádný problém (co se týká párů homosexuální orientace, těm jsou určeny méně časté gay nebo lesbi swingers párty). Muži, kteří momentálně nemají žádnou stálou partnerku, a přesto se chtějí na swingers párty podívat, si s sebou obvykle vezmou kamarádku. Není tudíž nikterak nutné, aby jste spolu chodili nebo aby jste byli dokonce manželé. To nikdo kontrolovat nebude. Jednoduše řečeno, musíte být dva lidé odlišného pohlaví, protože jak již víte, samotné muže dovnitř nepouštějí (ženy ale ano).

Co se dělá na swingers párty?

Z významu anglického slova swingers by jste mohli nabýt dojmu, že je na swingers párty** povinné střídání sexuálních partnerů**. Tak to ovšem rozhodně není. Na swingers párty si sami vyberete, co budete dělat (ovšem nesmíte tím nikoho obtěžovat!). Celé dobrodružství začíná už v šatně:

Swingers párty začíná už v šatně

Je velice pravděpodobné (i když to není povinné) že se budete na swingers párty svlékat. Proto jsou v každém správném swingers klubu šatny. Kdyby jste se totiž svlékali přímo v klubu, válely by se všude po zemi spousty šatů, které by vám mohl někdo pošpinit koktejly, jídlem nebo třeba i spermatem a o to jistě nikdo nestojí. Navíc by jste ty svoje v záplavě svršků jen těžko hledali a právě proto je ideální odložit si již v šatně. Jenže pokud jste ostýchavější, jste v swingers klubu poprvé a ještě nevíte, zda se dokážete přede všemi jen tak promenádovat úplně nazí, pak vám už v šatně jistě výrazně stoupne adrenalin a zrychlí se vám tep. Musíte totiž vyřešit základní otázku: Co všechno si mám sundat a co si nechám na sobě? Proto je ideální zvolit kompromis. Nechte si na sobě spodní prádlo a až v klubu se rozhodnete, jak budete pokračovat dál.

Na swingers párty se můžete jen dívat

Když vejdete do klubu, pravděpodobně se vám naskytne pohled na milující se páry nebo i skupinky lidí. Pokud zatím nedokážete překonat ostych a nechcete se milovat na veřejnosti, můžete jen čekat, pozorovat okolí a uvidíte, co to s vámi udělá. Možná nakonec zjistíte, že tahle forma sexu není nic pro vás. Pak vám nebude nikdo bránit v odchodu.

Na swingers párty se můžete milovat s vlastním partnerem

Pokud se ale rozhodnete přejít od koukání k akci, pak směle do toho. Jestli jste na swingers párty se svým stálým partnerm pak se můžete milovat jen spolu. Možná se vás někdo cizí zeptá, zda se může přidat. S tím musíte ve swingers klubu počítat a rozhodně to neberte jako drzost. Bude ale záležet jen na vás, zda nabídku přijmete či nikoliv. Všichni účastníci jsou předem jasně poučeni, že mohou dělat cokoliv, ale jen se souhlasem těch, s kterými to chtějí dělat. Nikdo se tedy na nikom nesmí domáhat jakýchkoliv sexuálních praktik. Pokud by to zkusil, jistě by ho obsluha rychle vyvedla ven. Jinými slovy, ve swingers klubu je vše o dobrovolnosti.

Ve swingers klubu se můžete milovat s cizími

Pokud jste na swingers párty dorazili v páru se svým kamarádem nebo kamarádkou nebo jako samotná žena, pak je docela dost pravděpodobné, že se budete chtít pomilovat z úplně cizím člověkem. Ani tomu nic nebrání. Jak již jistě víte, potřebujete jen jejich souhlas. Od sexu s cizím člověkem už pak není daleko ke skupinovému sexu. I ten je zde povolen.

Na swingers párty se vám splní touhy

Na swingers párty si prostě můžete dovolit úplně všechno, co nebude vadit těm, s kterými to budete chtít dělat. Jinak riskujete vyhazov na ulici. Pokud se ale budete chovat podle pravidel, pak si zde můžete splnit i ty nejtajnější erotické sny a touhy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. (gejsa.cz#61)


Přidat komentář