Swingers párty

Zdál se vám někdy v noci sen, ve kterém jste prožil(a) to nejvíc vzrušující erotické dobrodružství, jaké si jen dokážete představit? A myslíte, že ve skutečnosti by se to nikdy stát nemohlo? Pak neznáte swingers párty.

Máte rádi sex? A ještě raději v sexu experimentujete? Přitahuje vás vše nové a nepoznané a zároveň máte dost odvahy na to, aby jste si zkusili například sex na veřejnosti, sex s úplně cizím člověkem nebo dokonce skupinové milování? Nebo by jste se rádi něčemu přiučili? Chcete vidět, jak to dělají jiní? Chcete se inspirovat? Pak je pro vás** swingers párty** jako dělaná. Ale ať už vás na swingers párty přivede nuda nebo zvědavost, rozhodně se máte na co těšit. Na jedno ale nesmíte zapomenout – swingers párty není nic pro stydlivé.





Co to znamená swingers párty? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12204 (gejsa.cz#61)