Privát a sex bez ochrany

Chcete si užívat sexuálních služeb, ale není vám příjemné prostředí nočního klubu? Pak zvolte intimnější prostředí privátu. Provedeme vás a uvidíte, co se vám nabízí. Je z čeho vybírat.

Co vám nabízí privát? Podle názvu už můžete dedukovat, že se jedná o soukromé prostředí, kde si užijete intimní  chvíle, aniž byste měli pocit, že jste v přeplněném baru, kde můžete potkat známé. Co tedy můžete čekat?

Privát – nabídka »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12222 (gejsa.cz#158)