Priváty Praha

Chcete zažít nějaký výjimečný erotický zážitek a nevíte, kam v Praze zavítat? Chcete si nezávazně užít nebo toužíte po noci plné vášně? Potom využijte široké nabídky sexuálních a erotických služeb, které Vám Praha nabízí.

Cena na privátech v Praze

Dívku si vybíráte podle toho, která se Vám líbí. Cena návštěvy tohoto podniku je pohyblivá podle výkonu dané služby, ale počítejte s tím, že tyto služby patří mezi ty nejdražší. Za hodinu erotických služeb si dívky účtují od 1500 Kč a výše. Avšak díky velké konkurenci a také ekonomické krizi, která dolehla nejen erotické kluby a priváty, poskytují ženy své služby levněji a dokonce i se slevou. Příkladem je pětadvacetiletá Simona z Prahy, která si za své služby účtuje jen 1000 Kč za hodinu a navíc zákazníkům nabízí i grátis sexuální službu, za kterou se jinak platí. Prostitutka Simona není ale zdaleka mezi nabídkami privátů nejlevnější. "Cena v době krize od 500 Kč", hlásá inzerát mladé dívky z Prahy, která své lužby nabízí v časopisu.

«« Priváty Kluby i priváty si hýčkají své zákazníky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12220 (gejsa.cz#132)