Priváty Praha

Chcete zažít nějaký výjimečný erotický zážitek a nevíte, kam v Praze zavítat? Chcete si nezávazně užít nebo toužíte po noci plné vášně? Potom využijte široké nabídky sexuálních a erotických služeb, které Vám Praha nabízí.

Kluby i priváty si hýčkají své zákazníky

Erotické podniky si v dnešní době své zákazníky více hýčkají. Například jeden z erotických pražských klubů nabízí dvacetiprocentní slevu za útratu na baru a do ceny vstupného 200 Kč zahrnulo odvoz taxíkem, drink zdarma a** erotickou show**. Host, který zůstane se slečnou na pokoji déle, než hodinu pak dostává láhev sektu zdarma. Čeští muži ale často raději padnou do náruče prostitutce poskytující erotické služby v bytě. Zájem o priváty se opravdu zvyšuje. Mezi ženami, které své služby poskytují v bytech, už panuje tvrdá konkurence, jelikož počet takzvaných** privátů** stále roste. Mnohé ženy proto nabízejí sex se slevou.

Přestože se počet prostitutek v Čechách drží už několik let na stejné úrovni, jejich celkový obrat se začíná mírně snižovat a mění se i jejich zvyklosti. Rapidně například ubývá žen, které se živí prostitucí na ulici, a přibývá zaměstnankyň erotických klubů ve městě.

Určitě je z čeho vybírat pánové, takže záleží jen na Vás, jakým způsobem se chcete pobavit nebo si zpestřit svůj výlet do** Prahy**.

«« Cena na privátech v Praze Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12220 (gejsa.cz#132)