10 jídel pro bohatý a zdravý sexuální život mužů

Má-li muž zůstat plný síly, zdravý a mít chuť k sexu, je nutné, aby správně jedl. Pečené koleno, utopenci nebo tlačenka to nebudou. Podívejte se, jaké potraviny z Vás udělají ty správné muže, kteří nebudou mít sexu nikdy dost.

Chlapi mají jíst pořádně. Pořádně však neznamená nezdravě. Muži dávají rádi přednost pečeným a smaženým jídlům, různým pochoutkám přímo stvořeným k pivu. Pokud chcete zdravě žít, být plní elánu a vynikat skvělým sexuálním výkonem, je na čase Váš jídelníček trošku upravit. Podívejte se, jaká jídla Vám prospějí, abyste zůstali dlouho zdraví a plní sexuálního elánu. Nejsou to jen plané řečí. S tím, že jídelníček ovlivňuje kvalitu sexu, přišli vědci. Ti také uvedli, že záleží nejen na složení potravin, ale také na přesné době, kdy se muž nají.

10 potravin, které ovlivňují sexuální výkonnost muže »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12259 (gejsa.cz#592)