Co ženy vzrušuje

Nejen muži, ale i ženy často dumají nad tím, co vzrušuje jejich protějšek. Mnohdy to neodhadnou ani homosexuálně orientovaní lidé, protože každý jsme jiný. Pohlaví mají ale svá specifika. Jak jsou na tom ženy?

Není to ryzí manuál na ženy, ale existuje několik rad a tipů, které by měly na dámy zabrat. Kdybyste do vyhledávače zadávali nějaké charakteristické spojení, tak vám našeptávač nebo i odkazy najdou formulky typu „co vzruší ženu". Kdyby byla odpověď jednoduchá, tak by se jí řídili skoro všichni a bylo by po starostech. Je pravda, že každý reaguje trošku jinak, ale na každé pohlaví platí obecný charakter, kterým se můžete nechat vést. Důležité je, pozorovat partnerovy reakce, co se mu líbí a co mu je lhostejné.

Vzrušení ženy - jak začít »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12233 (gejsa.cz#215)