Cunillingus aneb dráždění pochvy ústy

Láká Vás pohrávat si s rozkrokem Vaší partnerky pomocí úst, zubů a jazyka? Chtěli byste se o této technice dozvědět více? Je dobré poznat pár zaručeně fungujících tipů a také vědět, čeho se naopak vyvarovat.

Dnes je dráždění pochvy ústy a jazykem bráno jako normální sexuální praktika. Není tomu ale vůbec dlouho, kdy tomu bylo přesně naopak.

Hrátky ústy dříve zakázány? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12261 (gejsa.cz#610)