Erekce a psychika

Máte problémy s erekcí? Když se muži nedaří dosáhnout erekce, může to mít řadu příčin. Kromě těch zdravotních spojených nejčastěji s oběhovým systémem, může za neschopností dosáhnout erekce stát i psychická stránka.

Pokud má nějaký muž problémy s erekcí, podle lékařů to může být způsobeno například užíváním většího množství léků, nemocí krevní oběhové soustavy, cukrovkou, vysokým krevním tlakem nebo obezitou. Zvláště u starších mužů pak bývá nedosažení erekce způsobováno nejen zhoršeným zdravotním stavem, ale také nezájmem o sex. Pokud se však nedaří dosáhnout erekce muži, který je zcela zdravý, může to být způsobeno psychickými problémy.

Stres a erekce »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12231 (gejsa.cz#210)