Inteligence a touha po dítěti

Vám, jako mužům, je od přírody dána role lovce. Předkládáte, že u žen se jedná zase o mateřskou lásku? Touhu po dítěti však nemusí řídit čistě jen biologické hodiny. Kupříkladu vliv inteligence se může promítnout na potřebě nemít potomka.

Touha po dítěti

Rádi byste byli s ženou Vašich snů, ale tak trochu se obáváte, aby její mateřské pudy příliš brzo nezhatily Vaše plány o užívání si bezstarostného života? Ruku na srdce, určitě se nejedná jen o touhu po dítěti, či vdavek-chtivost, co Vás tak trochu odrazuje od vážného vztahu. Možná byste také nepřekousli, byť si to vědomě nepřiznáte, že by Vaše partnerka disponovala vyšším vzděláním, či by byla v kariérním žebříčku výše, než Vy. Překvapením však pro Vás může být, že čím více se žena zahryzne do práce, respektive, čím více sklízí plodů za svoji usilovnou práci, tím méně se jí bude chtít opustit daný post, který by měla byť na chvíli vyměnit za starost o malého človíčka. Máme-li tu možnost vybrat si způsob života, pak je logické, že se nám ho nebude chtít měnit, pouze za předpokladu, že bychom měli další zisk, který nemusí být jen o financích.

Zvýšená touha po dítěti »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12251 (gejsa.cz#549)