Jak dostat ženu do postele!

Muži, přiznejte si to! Pozvat ženu na večeři nebo na rande, není zas tak velká věda. Ale co když chcete něco víc? Jak uchvátit ženu tak, aby s Vámi skočila rovnou do postele? V tomto článku se dozvíte jak na to!

Sex je lékem na krásu! Není žádným tajemstvím, že díky němu okamžitě vyléčíme jakoukoliv depresi nebo migrénu. Kdo nesouloží, ten prostě nežije! Mnozí z nás se mohou domnívat, že sex je ve vztahu to nejdůležitější a málokdo si představí soužití s osobou opačného pohlaví bez vášnivých chvil v posteli.

Jak úspěšně svádět ženu? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12263 (gejsa.cz#637)