Jak se správně onanuje?

Masturbujete rádi? Onanování, masturbace nebo prostě honění, to jsou tytéž názvy pro jedno a totéž. Masturbují muži i ženy, i když často se říká, že muži to prostě dělají častěji. Jak si masturbaci maximálně užít? Čtěte dále.

Masturbace je běžnou součástí života každého z nás. Sexuologové obvykle říkají, že lidé přestávají masturbovat tehdy, když mají plnohodnotný partnerský život, což je pochopitelné a logické, ale přesto mnozí, zvláště muži, přiznávají, že občas masturbují, i když mají partnerku a jsou s ní plně spokojeni. Asi nikdo nemá rád stereotyp, takže i v oboustranně spokojeném vztahu může být masturbace způsobem, jak si rozkoš užít zase trochu jinak.

Masturbace rukou »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12262 (gejsa.cz#632)