Jak správně dráždit klitoris

Ptáte se, jak rozparádit partnerku? Zabrouzdejte ke klitorisu. Jestli si ale nevíte rady jak postupovat, tak si nechte poradit. S takovým manuálem budete mít partnerku, která si bude hrátky užívat a také vám to oplatí

Kde je klitoris?

Anatomie často nebývá tím, co chce člověk studovat, když by rád zlepšil sexuální život. Všeobecně si obě pohlaví myslí, že jakákoli manipulace v intimních místech vzruší toho druhého. Každá oblast má ale svá specifika a třeba u žen je klitoris velice citlivým místem. Kde ho tedy máte hledat? Je to orgán, který je velký asi tři centimetry. Proč je tak důležitý? Najdeme na něm tisíce nervových zakončení. Ty díky své citlivosti tvoří jednu z nejerotogennějších zón na ženském těle. Kdybyste ho chtěli přesně určit, tak je to místo, kdy se začínají otvírat ženské intimní partie, pokud k nim zabrouzdáte od břicha dolů. Proč je ale tak důležitý? Při vzrušení se plní a právě dráždění tohoto orgánu přivede ženu k orgasmu. Takže, jak na to?

Jak dráždit klitoris? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12234 (gejsa.cz#216)