Jak udělat dojem na ženu

Udělat dojem na ženu, přestane být snadné v momentě, kdy má dojít na samotnou akci. Ať už se bude jednat o ženu zcela neznámou, nebo naopak kamarádku, kterou dobře znáte, v obou případech rozhoduje právě první dojem. Jak tedy zapůsobit na ženu?

I když se Vám to možná bude zdát podivné, pak vůbec první, co byste měli udělat, je čichnout si k sobě. Vaše tělesná vůně, která je pro Vás typická, a navíc se mísí s potem, použitým parfémem, může být klíčem Vašeho úspěchu, ale také neúspěchu v případě „zabodování“ u něžného pohlaví. Vaši přirozenou vůni jen těžko ovlivníte. Máte však možnost změnit případnou míru linoucího se pachu, či parfému. Bylo by to však až příliš jednoduché, kdyby Vám pro získání ženy snů stačilo skočit do sprchy a stříknout na sebe ten správný deodorant. Udělat dojem na ženu je kolikráte mnohem tvrdším oříškem, než se může na první pohled zdát. Inspirujte se naším článkem, který Vám může být rádcem a pomocníkem při oslovení něžného pohlaví.

Jak získat sympatie ženy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12242 (gejsa.cz#442)