Jak udělat ženu

Uspokojit ženu nebylo a není jednoduché. Očekávaných výsledků však můžete dosáhnout správným používám prstů, jazyka nebo penisu. Zde vám nabízíme několik informací, které vám můžou cestu k uspokojení vaší partnerky usnadnit.

Vzrušit ženu není tak snadné jako vzrušit muže. U muže častokrát stačí pouhopouhý pohled na ženu, např. když je v plavkách nebo ve spodním prádle, u ženy je to však i o dalších smyslech, než pouze u zraku. Samotný pohled na muže, ač vypadá velmi dobře a přitažlivě, ženu příliš sexuálně nevzruší. Celková doba vzrušení u ženy trvá mnohem déle než u muže. Ženu silně nevzrušíte jediným pohybem nebo gestem. Ovšem existují metody, které ženu rozhodně vzruší rychle a přivedou k vytouženému orgasmu.

Jak uspokojit ženu orálně »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12235 (gejsa.cz#223)