Jak udělat ženu

Uspokojit ženu nebylo a není jednoduché. Očekávaných výsledků však můžete dosáhnout správným používám prstů, jazyka nebo penisu. Zde vám nabízíme několik informací, které vám můžou cestu k uspokojení vaší partnerky usnadnit.

Jak uspokojit ženu orálně

Možná ani netušíte, že ženy můžou mít různé druhy orgasmů a můžou mít dokonce během několika málo minut i více orgasmů. Uspokojit ženu však není jednoduché. Proto vám zde nabízíme pár tipů, jak na to. Než přejdete na věc, je samozřejmě lepší začít romantickou předehrou, kterou ženu nažhavíte. Začněte líbáním, mazlením a dotyky, aby se zvýšilo sexuální napětí.

Orální sex je snad nejsnadnější a nejzaručenější způsob, jak přivést ženu či dívku k orgasmu. Dokonce k několikanásobnému orgasmu. Orální sex navíc ženě přivodí mnohem intenzivnější orgasmus, než kterého dosahuje při pohlavním styku. Ženu nejdříve na jejích intimních partiích lehce líbejte a poté začněte používat i jazyk. Můžete měnit rychlost pohybu jazyka, samozřejmě rychlejší pohyby ženu nažhaví víc. Jazykem můžete kroužit kolem intimních míst, můžete jej strčit i do pochvy. Pohybujte svým jazykem do doby, než žena přijde k orgasmu. Když budete cítit, že se orgasmus blíží, zrychlete a kmitejte jazykem rychleji. Žena tak bude doslova v sedmém nebi.

«« Jak udělat ženu Jak uspokojit ženu rukou »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12235 (gejsa.cz#223)