Jak udělat ženu

Uspokojit ženu nebylo a není jednoduché. Očekávaných výsledků však můžete dosáhnout správným používám prstů, jazyka nebo penisu. Zde vám nabízíme několik informací, které vám můžou cestu k uspokojení vaší partnerky usnadnit.

Jak uspokojit ženu rukou

Každá žena je samozřejmě jinak citlivá. Pokud chcete mít jistotu, že vaši partnerku pořádně rozrajcujete, použijte v rámci sexuálních hrátek ruku. Hlavní zásadou u použití rukou je „kroužit“. Položte své dva prsty a to ukazováček a prostředníček na vrchol jejího poštěváčku a začněte jimi kroužit. Vnímejte, co to s partnerkou dělá a podle toho přizpůsobte rytmus, rychlost a tlak kroužení. Mnohem lepší a intenzivnější bude, pokud klitoris a prsty navlhčíte např.** lubrikačním gelem.** Dalším způsobem, jak přivést ženu k vyvrcholení je, když vezmete klitoris mezi palec a ukazováček a pozvolna a velmi jemně jej začnete válet mezi prsty. Postupně, co bude vzrušení vzrůstat, můžete přidat na tlaku a také na rychlosti. I s touto technikou budete schopni přivést svou partnerku k vyvrcholení.

Na klitoris můžete také prsty poklepávat. Některou ženu to bude abnormálně vzrušovat, některé se tato praktika líbit nemusí. Je potřeba zjistit, co má vaše partnerka ráda a podle toho postupovat. A zjistíte to tím, že to vyzkoušíte. Poklepávání se provádí tak, že levou rukou roztáhnete malé stydké pysky a lehounce budete na poštěváček poklepávat ukazováčkem pravé ruky. Nejlepší je samozřejmě kombinovat všechny techniky a buďte si jisti, že vaše partnerka bude sténat blahem.

«« Jak uspokojit ženu orálně Jak uspokojit ženu penisem »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12235 (gejsa.cz#223)