Jak uspokojit ženu

Jak uspokojit ženu? S tím si láme hlavu nejeden muž, ať už mladý či v nejlepších letech. Ano, dokonce i protřelí čtyřicátníci si občas neví s tímto ožehavým tématem rady. Pánové, nevěšte hlavu, poradíme vám.

Zažil to už zajisté každý příslušník mužského pohlaví. Tu chvíli rozpaků a zmatenosti, když po romantické večeři a noční procházce přišel domů v objetí ženy, usadil se s ní na gauči, zajel jí rukou pod sukni a zjistil, že jeho milá je doslova vyprahlá jako Sahara. V čem jsem udělal chybu? Mihlo se hlavou nejednomu z těchto nešťastníků. Můžeme odpovědět, že právě v tom hlavním. Ano, večeře byla dobrý nápad, procházka taky, ale ten zbytek? To, že žena byla ochotna přijít až k vám domů a usadit se s vámi na gauč ještě neznamená, že je nažhavená na sex s vámi. Tuto „práci“ máte teprve před sebou. Jak ze Sahary udělat rozbouřenou řeku?

Pomalý začátek a divoký závěr »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12225 (gejsa.cz#92)