Jak uspokojit ženu orálně

Dopřát ženě slast ze sexu můžete i orálně. Spousta párů to má ale spíše nastaveno tak, že ženy provádějí tuto aktivitu na muži. Pokud byste to chtěli partnerce dopřát, ale nevíte jak na to, tak vám dáme tipy.

Orální uspokojení se většinou týká spíše toho typu, že ženy uspokojují muže. Pánům se do dané činnosti buď moc nechce, anebo nevědí, co na ženu zabírá. Ženy se přece jenom musí u** sexu** více uvolnit a je někdy složité je vybudit k nějaké reakci, o to více byste ale, pánové, měli poznat jejich reakce a to, co chtějí. Přeci chcete, aby u vás byla partnerská souhra. Podívejme se, jak na to.

Jak uspokojit ženu? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12229 (gejsa.cz#194)