Jak uspokojit ženu

Jak uspokojit ženu? S tím si láme hlavu nejeden muž, ať už mladý či v nejlepších letech. Ano, dokonce i protřelí čtyřicátníci si občas neví s tímto ožehavým tématem rady. Pánové, nevěšte hlavu, poradíme vám.

Pomalý začátek a divoký závěr

Přesně takto by se dala popsat noc, kterou se svou drahou polovičkou zažijete, když nebudete chtít jít ihned po příchodu domů na věc, ale nejdříve si s ní trochu pohrajete. Předehra je základ všeho. To snad ani nemusíme říkat, ale jak na ni? Samozřejmě rychlovka je taky fajn, ale touhu po ní z ženy vycítíte během pěti vteřin. Nás zajímá jak ženu nažhavit, když je její touha momentálně někde na bodu mrazu. Stěžejní je vůně. Možná tomu nebudete věřit, ale pánská vůně působí na ženy skutečně jako afrodisiakum. Nesmí být přehnaná, stačí jen letmý svěží nádech. Těžké parfémy působí spíše jako odpuzovač much než jako nápoj lásky.

«« Jak uspokojit ženu Doteky jsou základ »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12225 (gejsa.cz#92)