Jak uspokojit ženu

Jak uspokojit ženu? S tím si láme hlavu nejeden muž, ať už mladý či v nejlepších letech. Ano, dokonce i protřelí čtyřicátníci si občas neví s tímto ožehavým tématem rady. Pánové, nevěšte hlavu, poradíme vám.

Doteky jsou základ

Přichází na řadu** letmé doteky**. Pokud jde o ženu, se kterou jste ještě intimnější chvilku neměl, dokáže její barometr vzrušení posunout k výšinám pouze lehký dotek na koleno či pohlazení ve vlasech. Je to váš první kontakt, a proto jsou i tyto zdánlivé maličkosti pro ženu velice vzrušivé.

Jakmile se začnete vzájemně mazlit, nesvlékejte ji ihned celou. Hezky kousek po kousku. K silným erotogenním zónám u ženy patří šíje. Lehce ji líbejte na krku. Žádné olizování ve stylu, za chvíli tě utopím. Stačí jen lehké motýlí polibky. Po chvíli můžete na intenzitě přidat. Další erotogenní zónou jsou** ušní lalůčky**. Ty v žádném případě nevynechejte. Jemně je na dvě vteřiny vsajte mezi rty a uslyšíte slastné zasténání. Od ušních lalůčků a šíje se dostáváme ke klíčním kostem, které stačí lehce obkroužit prstem. Vůbec k nejvíce vzrušivým místům patří místo za krkem. Při jeho líbání ženě naskočí husí kůže po celém těle.

Při hrátkách s místy, jež jsme výše vyjmenovali, můžete ženě začít pomalu svlékat podprsenku. Je dost možné, že pokud budete předehru dělat správně, ani si nevšimne, že její podprsenka už dávno leží na zemi. Poté přichází na řadu jeden ze zlatých bodů večera, a tím je laskání ňader vaší vyvolené. Předem upozorňuji, že většina žen nemá ráda kousání do bradavek, ale samozřejmě existují také výjímky.

V dolních partiích ženy věnujte velkou pozornost** vnitřní straně stehen**, protože při líbání této části ženy doslova šílí. Dejte si na čas a nikam nepospíchejte, respektive nepospíchejte „dovnitř“. Dráždění zvenku je pro ženu více vzrušující než to vnitřní. Aby ženu uspokojovalo, až do ní budete vnikat, musí být její klitoris tvrdý a zvětšený, to znamená, že musí být maximálně vzrušená. Tuto fázi bychom mohli označit za ženskou erekci. Bez erekce nemůže fungovat jak muž, tak ani žena. V žádném případě nedrážděte ženin klitoris příliš silně. To znamená, nesnažte se příliš tlačit na pilu. Ženu vzruší spíše jemnější krouživé pohyby. Jakmile bude klitoris naběhlý, můžete přitlačit. Po této předehře můžete přejít k samotnému aktu.

«« Pomalý začátek a divoký závěr Sexuální polohy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12225 (gejsa.cz#92)