Jak uspokojit ženu

Jak uspokojit ženu? S tím si láme hlavu nejeden muž, ať už mladý či v nejlepších letech. Ano, dokonce i protřelí čtyřicátníci si občas neví s tímto ožehavým tématem rady. Pánové, nevěšte hlavu, poradíme vám.

Sexuální polohy

Při samotném** sexu** velmi záleží na tom, jaké** polohy** provozujete. Je dobré během sexu vystřídat poloh více. Jen tak zjistíte, která je pro vás nejvíce vzrušivá a vyhovující. Nesnažte se ženu nutit do poloh, jež se líbí především vám. Ze sexu musíte mít zážitek oba dva. Mezi nejoblíbenější polohy žen patří poloha klasická, na koníčka či na pejska. Naopak měně často provozují polohu, kdy leží na zádech, jednu nohu mají opřenou přes rameno svého partnera a muž před nimi klečí. Při této poloze je mužům penis hluboko a pro ženu může být sex chvilkami bolestivý.

«« Doteky jsou základ Záleží na velikosti penisu při uspokojování ženy? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12225 (gejsa.cz#92)