Jak uspokojit ženu

Jak uspokojit ženu? S tím si láme hlavu nejeden muž, ať už mladý či v nejlepších letech. Ano, dokonce i protřelí čtyřicátníci si občas neví s tímto ožehavým tématem rady. Pánové, nevěšte hlavu, poradíme vám.

Záleží na velikosti penisu při uspokojování ženy?

Na tuto otázku vám každá žena odpoví jednoznačně NE. Ovšem nepočítejme do nich ty, které by vás chtěly naštvat, protože narážky na mužský penis jsou zaručený recept, jak muže rozohnit do červena. Mohli bychom to přirovnat k situaci, kdy muž ženu označí za tlustou.

Podle nedávno vyšlé studie ženám k uspokojení stačí penis dlouhý čtyři centimetry, jelikož** nejcitlivější částí vaginy je právě ta blíže poševnímu otvoru**. Naopak, pokud má muž penis nadprůměrně dlouhý, není pro ženu sex příjemný, ale spíše bolestivý, protože špička penisu naráží na „konec“.

Takže pánové, pokud patříte k těm, které příroda podle vašeho mínění příliš neobohatila, rozhodně nevěšte hlavu. Pokud vás příroda obdarovala až příliš, nemyslete si, že to stačí. Velký omyl. Oba typy mužů musí umět „pracovat rukama“ a správně naladit ženské struny.

«« Sexuální polohy Sexuální nuda »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12225 (gejsa.cz#92)