Jak uspokojit ženu

Jak uspokojit ženu? S tím si láme hlavu nejeden muž, ať už mladý či v nejlepších letech. Ano, dokonce i protřelí čtyřicátníci si občas neví s tímto ožehavým tématem rady. Pánové, nevěšte hlavu, poradíme vám.

Sexuální empatie

V tomto článku jsme uvedli několik rad jak dosáhnout toho, aby žena v posteli po vašem boku sténala slastí. Nezapomínejte však, že každá ženská bytost je individuální a každou vzruší něco méně, něco více a něco přímo maximálně. Tou nejlepší radou je zeptat se jí, co má ráda a co naopak ne. Pokud by se styděla, začněte se svěřováním erotických přání nejprve vy. Uvidíte, že se po chvíli do milostné šeptandy zapojí. Rozhodně ji nenuťte, ať na vás vybalí přesný seznam jejích erotogenních zón apod. Chytrý muž na to jde lišácky. Musí také sledovat jak se žena při dotecích tváří. Mimika prozradí absolutně nejvíc. Jen je třeba, abyste byli vnímaví a nezaslepení jen vlastním chtíčem a touze po sexu.

«« Sexuální nuda Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12225 (gejsa.cz#92)