Jak ženu přivést k orgasmu

Některé páry řeší problém, kdy žena nedokáže při pohlavním styku prožít orgasmus. Zatímco muž zažije vyvrcholení prakticky při každém pohlavním styku, žena takové štěstí nemá. A čím je to způsobeno?

Proč mají některé ženy problém dojít při pohlavním styku až k orgasmu? Na tuto otázku nelze odpovědět jednoznačně, protože každá žena je jiná. Nelze tedy dát jednu jasnou odpověď, jednu jasnou radu, jak dosáhnout toho, aby** žena** při každém milování** prožila orgasmus**. Abyste přišli problému na kloub, je dobré dát tomu čas, mít určité zkušenosti a také vnímat potřeby své partnerky.

Poznávání partnerky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12236 (gejsa.cz#234)