Karezza - žádaný trend v sexuální oblasti

Předpokládali jste, že Vy nebudete patřit k párům, které v sexu zasáhne nuda a stereotyp? Jenže zatímco na začátku vztahu bylo plno vášně a experimentování při milostných hrátkách, nyní jste rádi, že vůbec dojde na sex?

Karreza

V období zamilovanosti skutečně vše může vypadat jinak, než po dvou, čtyřech letech společného soužití. Ze scénáře, který se odehrává na začátku vztahu, nemůžete 100% odvodit, jak bude Váš partnerský vztah dál vypadat, a kterým směrem se bude ubírat. Chcete-li zažít jiný rozměr sexu, a současně tak oživit Váš milostný život, pak vyzkoušejte sexuální praktiku karezzu. Čekáte-li však, že na konci Vašeho snažení přijde výbušný orgasmus, zklameme Vás. V případě sexuální praktiky karezzy, je totiž nezbytné, abyste se Vašeho orgasmu „pro tentokrát“ dobrovolně vzdali. Říkáte si, který muž by sám od sebe karezzu vyhledával? Nejste však někdy stresovaní, že vyvrcholení stále ne a ne přijít? Nejste příliš nadšeni, že pociťujete vnitřní tlak, který je jasnou známkou náhlé potřeby sexuálního uvolnění? A navíc chuť zakázaného ovoce je vždy lákavější, než dostupný sortiment.

Oddalování sexuálního aktu pro větší erotický prožitek »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12253 (gejsa.cz#559)