Kdy je správný čas na první sex

Pokud chodíte s holkou už nějakou tu dobu, jistě přemýšlíte, zda již není ten správný čas posunout Váš vztah zase o kus dál a mít spolu první sex. Kdy je ve vztahu moc brzy a kdy zase moc pozdě na první sex?

Chodíte s holkou, kterou milujete, se kterou je Vám dobře a se kterou byste se chtěli milovat? Bojíte se, že Vaše dívka nebude stejného názoru a máte obavu z toho, abyste ji svým přáním nevyděsil? Kdy je ten správný čas na první sex? Jestliže odpověď na tuto otázku podceníte a prásknete do toho příliš brzy, může to dokonce stát Váš vztah. U takto důležitého životního kroku je potřeba trošku přemýšlet.

Kdy je čas na první sex? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12260 (gejsa.cz#593)