Mužská antikoncepce

Nad otázkou zabránění těhotenství si lámou hlavu zejména mladé, nesezdané páry. Obvykle se tato otázka řeší při takzvaných „rychlovkách“ a mladý muž si prostě musí dávat pozor. Existuje ale několik způsobů, podívejme se pánové, jak na to.

Jakou antikoncepci používat

Primárním důvodem použití antikoncepce je samozřejmě zabránění otěhotnění. V současné době existuje řada způsobů. Obvykle je tato záležitost nechávána na straně ženy, která užívá hormonální antikoncepci. Výhody jejího nasazení jsou ve zpravidelnění menstruace, a pokud hormonální antikoncepce obsahuje hormony s antiandrogenními vlastnostmi, je také vhodná pro potlačení projevů akné. Druhým rozšířeným způsobem zabránění otěhotnění je používání kondomu. Tento druh ochrany spadá do oblasti mužské antikoncepce a právě tomuto tématu se budeme v našem článku věnovat.

Přerušovaná soulož »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12230 (gejsa.cz#196)