Mužská masturbace pro lepší zdraví

Tabu dřívějších dob, které obklopovalo mužskou masturbaci, snad už dávno padlo. Věděli jste ale, že je masturbace dokonce přínosná pro zdraví? Skutečně existují pádné důvody, proč by muži měli masturbovat. Přečtěte si o nich!

Název masturbace je odvozen z latinských výrazů, které v překladu mají význam ušpinit, zašpinit. Už z názvu je jasné, že autoerotika byla po staletí považována za nečistou a dle katolické církve se jednalo o perverzní činnost. Nicméně i v současné době v nás možná zůstávají zakořeněny pocity studu a o masturbaci neradi mluvíme, což má neblahý efekt především na další generace a je to škoda. Protože když rodiče zakazují svým dětem dotýkat se svých genitálií, mohou jim vytvořit blok, který budou těžko v dospělosti odstraňovat.

Masturbujte pro lepší zdraví »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12243 (gejsa.cz#454)