Mužská masturbace pro lepší zdraví

Tabu dřívějších dob, které obklopovalo mužskou masturbaci, snad už dávno padlo. Věděli jste ale, že je masturbace dokonce přínosná pro zdraví? Skutečně existují pádné důvody, proč by muži měli masturbovat. Přečtěte si o nich!

Masturbujte pro lepší zdraví

Muži se bez masturbace neobejdou. Se sebeuspokojováním začínají už v pubertě a končí – zřejmě nikdy. Ať už vám rodiče v době dospívání o masturbaci říkali cokoli, nevzdávejte se jí. Masturbace dělá mužům dobře, to ví každý. Také ale posiluje imunitu, působí jako prevence proti rakovině a zkvalitňuje sexuální život. Pomůže vám lépe spát, zmírní bolest hlavy, odstraňuje stres a tlumí úzkost a napětí, zvyšuje produkci endorfinů. Jednoduše řečeno, masturbovat se vám vyplatí.

Podle výzkumů zhruba třetina mužů masturbuje jednou až dvakrát týdně. Podle názoru sexuologů by to však chtělo zvýšit frekvenci! Protože onanie je součástí přirozeného a zdravého sexuálního života a je vhodná pro vaše zdraví. Tady máte výčet zdravotních přínosů, které vám tato praktika dává.

Prodlužuje výdrž při sexu

Máte-li aktuálně partnerku, se kterou si užíváte pravidelný sexuální styk, asi nevidíte důvod, proč k tomu ještě masturbovat. Věřte, že je to pro dobro právě vaší milé. Mužská masturbace** ** je totiž skvělý trénink na oddálení předčasné ejakulace. Tím, že budete ejakulovat často, dokážete lépe ovládat své vzrušení a také načasovat své vyvrcholení. Praxí dokážete svůj orgasmus oddálit. Pravidelně masturbujte, zlepšíte si tím váš partnerský sex.

Posílíte si svaly

Nejenom u žen jsou podstatné svaly pánevního dna. Protože se o tom moc nemluví, tak se málo ví, že i pánové potřebují svaly v této oblasti posilovat. Stárnutím se přirozeně snižuje vaše svalové napětí. Povolené svalstvo pánevního dna má za následek nevítané obtíže, kterými jsou poruchy erekce či samovolný únik moči. Svaly proto procvičujte minimálně třikrát týdně. Jak jinak, než masturbací.

Masturbací k posílení imunity

Při ejakulaci se zvyšuje hladina kortizolu. Je to hormon, který se vyplavuje při zvýšené tělesné námaze či ve stresových situacích. V důsledku ale zvyšuje pohotovost organismu při zátěžových situacích a posiluje imunitní systém. Chcete-li se postarat o zvýšení obranyschopnosti vašeho organismu, pravidelně masturbujte. Třeba se vám chřipka v období chřipkové epidemie vyhne.

Masturbací ke zlepšení nálady

Při masturbaci se ve vašem těle zvyšuje hladina oxytocinu a dopaminu. Tyto látky zlepšují vaši náladu a navozují pocit spokojenosti. Na to jste už jistě sami dávno přišli. Proč si nezlepšovat náladu tak často, jak to jen půjde?

Masturbace jako prevence rakoviny

Nyní si neděláme legraci. Dle zahraniční studie bylo prokázáno, že u mužů, kteří se oddávají masturbaci více než pětkrát za týden, je sníženo riziko vzniku rakoviny prostaty až o třetinu. Jak je to možné? Nádorové bujení podněcují toxiny, které se hromadí v těle. V tomto případě v urogenitálním traktu. Díky pravidelné ejakulaci vlastně provádíte určitý výplach toxických látek, které tam nemají co dělat. Že nestíháte pětkrát do týdne? To máte co dohánět!

«« Mužská masturbace pro lepší zdraví Autoerotika a orgasmus »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12243 (gejsa.cz#454)