Mužská masturbace pro lepší zdraví

Tabu dřívějších dob, které obklopovalo mužskou masturbaci, snad už dávno padlo. Věděli jste ale, že je masturbace dokonce přínosná pro zdraví? Skutečně existují pádné důvody, proč by muži měli masturbovat. Přečtěte si o nich!

Autoerotika a orgasmus

Mužská onanie se od té ženské dost liší. Stejně tak muži jinak prožívají orgasmus než ženy. U mužů to jde tak nějak snáz, mechanicky. Jak vlastně mladí kluci v pubertě objeví masturbaci? Úplně náhodou, třeba při oblékání nebo při koupeli zjistí, že je jim tření penisu velice příjemné. Takže v tření sami pokračují a odmění se svým prvním orgasmem. Je to snadné a přirozené a orgasmus přijde pokaždé. Zdraví muži nemají žádné problémy s erekcí a dosahují jí rychle a jednoduše. S přibývajícím věkem, nebo v důsledku různých onemocnění, se začínají objevovat problémy s erekcí.

«« Masturbujte pro lepší zdraví Techniky mužské masturbace »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12243 (gejsa.cz#454)