Mužská masturbace pro lepší zdraví

Tabu dřívějších dob, které obklopovalo mužskou masturbaci, snad už dávno padlo. Věděli jste ale, že je masturbace dokonce přínosná pro zdraví? Skutečně existují pádné důvody, proč by muži měli masturbovat. Přečtěte si o nich!

Techniky mužské masturbace

Někoho může překvapit, že technik, jak masturbovat, existuje několik. Muži nejčastěji masturbují vleže na zádech. Třou si penis jednou rukou a při vyvrcholení musí nějakým způsobem odklidit ejakulát. Otřít se do připraveného ručníku nebo do papírového kapesníku. Masturbovat se dá i vleže na břiše, kdy si muž tře úd o postel.

Při jiných technikách se používají obě ruce. Jednou rukou si muž tře penis a dlaň druhé ruky přiloží ke špičce žaludu. Když se sevře dlaň v pěst, lze takto napodobovat pronikání penisu jak při klasickém pohlavním styku. Také lze vyzkoušet protahování penisu mezi prostředníčkem a prsteníčkem ruky. U některých technik je vhodné použít lubrikant.

Kde masturbovat?

Nejlepšího dráždění dosáhnete při onanování v koupelně, která je plná páry. Váš prožitek bude intenzivnější. Muži masturbují i na WC, zvláště pokud zrovna nejsou v pohodlí domova, ale mají potřebu se uvolnit.

Masturbace v páru

Při masturbaci dejte průchod fantazii a prožijte, co budete chtít. Onanii však nemusíte provádět pouze v soukromí. Zahrňte ji do párových aktivit, třeba jako součást erotické předehry. Zkuste to a sledujte, jak bude vaše partnerka reagovat. Pokud se k vám připojí a začne se také sama dráždit, máte o skvělou erotickou atmosféru vystaráno.

«« Autoerotika a orgasmus Má masturbace nežádoucí účinky? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12243 (gejsa.cz#454)