Mužská masturbace pro lepší zdraví

Tabu dřívějších dob, které obklopovalo mužskou masturbaci, snad už dávno padlo. Věděli jste ale, že je masturbace dokonce přínosná pro zdraví? Skutečně existují pádné důvody, proč by muži měli masturbovat. Přečtěte si o nich!

Má masturbace nežádoucí účinky?

Jestli vás rodiče strašili, že onanie je příčinou akné, rozhlédněte se kolem sebe. Akné by muselo trápit devadesát pět procent mužů. Způsobuje masturbace neplodnost? Zásobu spermií jen tak nevyčerpáte, stále se vám tvoří nové a nové. Oddálení ejakulace může hrát roli pozitivního efektu, ale někdy je nežádoucí. Pokud vám dosažení orgasmu přece jen trochu trvá, před očekávaným pohlavním stykem raději nemasturbujte. Nežádoucím efektem může být otlačení nebo otok penisu. Od toho jsou ale lubrikační gely.

«« Techniky mužské masturbace Psychologický dopad masturbování »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12243 (gejsa.cz#454)