Mužská masturbace pro lepší zdraví

Tabu dřívějších dob, které obklopovalo mužskou masturbaci, snad už dávno padlo. Věděli jste ale, že je masturbace dokonce přínosná pro zdraví? Skutečně existují pádné důvody, proč by muži měli masturbovat. Přečtěte si o nich!

Psychologický dopad masturbování

I v dnešní době existují kultury či náboženská vyznání, která sebeuspokojování zakazují. Kdo tento zákaz porušuje, cítí se provinile a stydí se za to. V naší kultuře ale není zač se stydět, muži by měli dospívat s tím, že masturbace není nic špatného, ale právě naopak, jak jsme již uvedli.

Bohužel, pokud rodiče chlapcům masturbaci zakazují s tím, že jde o škodlivou a nezdravou věc, může se muž v budoucnu potýkat se sníženým sebevědomím a problémy se sebedůvěrou. Psychosomatickými důsledky onanování pak mohou být bolesti hlavy, zad atd. Tyto vznikají v důsledku pocitů hanby a viny. Takže těchto pocitů se raději rychle zbavte a ničím a nikým se od masturbace nenechte odradit. Uškodili byste tím jen a jen sami sobě.

«« Má masturbace nežádoucí účinky? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12243 (gejsa.cz#454)