Nadčasový sex - sex, který neomrzí

V pracovní sféře se traduje, že zaměstnanec dává do své činnosti maximum dva až tři roky, pak již jeho invence nemá stoupající tendenci. Skuteční odborníci však potřebují více, než dva roky praxe. A to samé platí v soukromém životě.

Sex, který neomrzí

Ve kterém okamžiku myslíte, že se z Vás stane dokonalý milenec? Musíte mít na „pažbě své pušky“ deset, dvacet, nebo snad více zářezů? Dá se však dokonalost měřit počtem sexuálních partnerů, či samotných sexuálních aktů? Žijete v domnění, že čím více sexu, tím bude Váš život bohatší, a tak se úporně bráníte tomu, abyste snad skončili s jednou partnerkou, kdy pak můžete očekávat Vámi tolik obávaný stereotyp partnerského žití? Vaše milování však může být nadčasové, nezávisle na tom, zda si užíváte nezřízeného množství sexu s nespočtem žen, nebo jen s jednou jedinou. Sex Vás může bavit, i když se budete milovat se stále stejnou ženou. Vše je ve Vaší hlavě a chuti chtít. Neznamená to však, že Vaše představivost a fantazie nyní musí jet na plné obrátky. Není důvodu si v posteli představovat někoho jiného. Otevřete oči a mysl, a užívejte si sexu s Vaší partnerkou, ne s pomyslnou bytostí.

Vášnivý sex na začátku vztahu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12255 (gejsa.cz#567)