Poruchy erekce

Máte náročné povolání, žijete ve stresu, trpíte nedostatkem spánku a vaše životospráva není nejzdravější? Pokud k tomu ještě přidáte koktejl z kávy a cigaret, pak se není čemu divit, že vaše problémy se sexuální aktivitou jsou na denním pořádku.

Co znamená slovo erekce

Erekce, jiným slovem ztopoření, není jednoduchou záležitostí. Způsobuje ji městnání krve v houbovité tkáni penisu, do kterého během chvilky přiteče větší množství krve. Bohužel v nedávném průzkumu přiznalo 65 % českých mužů různého stáří, že ne vždy se jim ztopoření zdaří. Efektu ztopoření však vždy musí předcházet sexuální stimulace, tedy dráždění na penisu formou milostné předehry.

Porucha erekce a věk »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12224 (gejsa.cz#9)