Pravidla pro sex s velkým penisem

Všichni muži touží po velkém přirození. Představují si, jaké by to bylo, kdyby na ženu vytasili svou nadměrně velikou osobní zbraň. Nemají však tušení, že velký penis vyžaduje zvláštní zacházení. Jinak před ním ženy prchají!

Pozor na velký penis!

Při sexu s velkým penisem je dobré držet se určitých pravidel, jinak z vás skvělý milovník nebude a svoji nadměrnou chloubu ani nebudete mít kde ukázat. Ve zkratce jde o to postupovat opatrně, dát si načas, zvlhčovat lubrikačním gelem a volit ty správné milostné polohy a naopak se vyhnout těm nevhodným. Veškeré rady o tom, jak zacházet s velkým penisem, vám dá tento článek.

Nevýhoda velkého penisu

Velký penis má jednu nevýhodu. Ženská pochva se samozřejmě přizpůsobí v podstatě jakékoli velikosti údu, ale při nešetrném chování může dojít i k bolestivému poranění. Muži s velkým penisem by měli vědět, že při sexu musí na ženu pomalu. Pravidel, která je třeba dodržovat, je jen pár. Jedno však mají společné: obezřetnost a trpělivost. V první chvíli je žena naprosto nadšená a unešená obrovským penisem. Avšak v další chvíli si už představuje, jaký je s ním asi pohlavní styk a zda nebolí.

Líbí se ženám velký penis?

Muži, kteří nejsou obdařeni velkým mužstvím, závidí každému, komu příroda nadělila bohatě. Podle výzkumu ženy dosahují orgasmu s muži, kteří mají penis průměrné velikosti. Příliš velký, či naopak příliš malý penis snižuje pravděpodobnost, že žena dosáhne vyvrcholení. Ženy, které mají za sebou sex s velkým penisem, již vědí, že to není až taková výhra, jak by se mohlo zdát. Takový sex totiž s sebou nese plno omezení.

Jak si užít sex s velkým penisem? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12246 (gejsa.cz#502)