Předčasná ejakulace

Tak jako ženy při milování kolikrát potrápí suchost pochvy, muži se zase mohou potýkat s předčasnou ejakulací. Zajímá Vás, čím může být způsobená předčasná ejakulace, jak se s ní vypořádat a léčit ji? Pak určitě čtěte dál.

S** předčasnou ejakulací** se setká de facto každý** muž**, a to především v době, kdy začíná se svým sexuálním životem. Tím, jak muž postupně nabude více zkušeností, získá také mnohem větší kontrolu nad svojí ejakulací. Ovšem není výjimkou, že celá řada mužů se i přes zkušenosti, nemůže poprat s předčasnou ejakulací. Dobrá zpráva však je, že problém může být minulostí, chce to jen vědět, jak.

Pohled na předčasnou ejakulaci »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12226 (gejsa.cz#122)