Proč nemít sex s ex partnerem?

Tvrzení, že stará láska nerezaví, jistě nemusíte vysvětlovat. Každý, kdo měl partnera delší dobu a se kterým mu bylo dobře, jistě ví, o čem je řeč. Navíc pokud byl dotyčný dobrý v posteli a sex s ním byla radost. Proč se však sexu s ex raději vyhnout?

Bývalý partneři a případný sex

Stejně jak se říká, že stará láska nerezaví, tak se i říká, že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky. A teď si vyberte to správné, abyste neudělala chybu. Možná jste se rozešli proto, že jste si buď Vy nebo on našel někoho jiného, nebo Vás rozdělila dálka, kamarádi či jste každý hledali něco trochu jiného a vztah Vás již nudil. Přesto všechno však sex s Vaším dnes již ex mohl být pohádkový, nezapomenutelný a jedinečný. Láká Vás představa se s ním opět vyspat? Alespoň jednou, abyste si opět užila ten pocit, jak tomu bývalo tenkrát, když mezi Vámi bylo ještě všechno v pořádku? Jestliže jste se tenkrát rozešli, znamenalo to, že něco ve vztahu nefungovalo. Možná ani ten sex nebyl až tak růžový, jak na něj teď po x letech vzpomínáte. Jestliže nefungoval tenkrát, myslíte, že teď by to bylo lepší?

Proč nemít sex s ex partnerem? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12256 (gejsa.cz#573)